Терористи оголосили курортне селище Сєдове “прикордонною зоною з особливим статусом” – ОБСЄ

16 Липня 2017, 13:32

Представники терористичного угруповання "ДНР" заборонили членам спостережної місії ОБСЄ проїзд у напрямку селища Сєдово і заявили, що населений пункт є "прикордонною зоною, в якій діє особливий статус в'їзду-виїзду". Про це йдеться в звіті СММ ОБСЄ.

"На блокпості, розташованому приблизно за 1,2 км на північний захід від підконтрольного «ДНР» смт Сєдове (33 км на північний схід від Маріуполя), озброєні члени «ДНР» знову зупинили патруль СММ і не дозволили йому проїхати далі дорогою в напрямку Сєдового, посилаючись на накази від своїх командирів. Місія поінформувала про це СЦКК", – йдеться у повідомленні.

Пізніше того дня член «ДНР» у цивільному одязі на тому ж блокпості в Сєдовому зупинив інший патруль СММ і заявив, що для в’їзду в селище необхідно отримати попередній дозвіл від структури «ДНР», оскільки Сєдове є «прикордонною зоною, у якій діє особливий статус в’їзду-виїзду». (Спостерігачі бачили, що водії та пасажири, перед тим як проїхати через блокпост, заходили у розташоване поблизу невеличке приміщення).

Зазначається, що незадовго після цього троє озброєних чоловіки у формі військового типу підійшли до патруля СММ. Вони відмовилися представитися і, натомість, в агресивній формі вимагали, щоб спостерігачі залишили цей район. Патруль СММ поїхали з блокпосту.