Терористи не випустили спостерігачів ОБСЄ зі Станиці Луганської

2 Червня 2016, 10:40

Бойовики «ЛНР» не пустили спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зі Станиці Луганської в напрямку окупованого Луганська. Про це ЛІГА.net повідомили в прес-службі місії.

Проросійські найманці поводилися агресивно і наполягали на тому, щоб СММ покинула райони на південь від моста в смт Станиця Луганська.

Терористи пояснили свою вимогу тим, що спостерігачі СММ, що перебувають у підконтрольних Україні районах, не мають права перебувати в цьому місці. «Спостерігачі тільки перейшли міст з боку підконтрольних уряду районів, але були змушені повернутися назад», – відзначили в прес-службі.

Передова патрульна база ОБСЄ в Станиці Луганській, яка припиняла свою роботу в березні, продовжує свою роботу. Спостерігачі цілодобово фіксують порушення вогню, не виїжджаючи на місця обстрілу тільки вночі в цілях з міркувань безпеки.

У Станиці Луганській наразі перебувають близько 10 спостерігачів СММ ОБСЄ.

В останні дні бойовики посилили обстріли селища. ОБСЄ зафіксувала за одну ніч понад 200 вибухів у Станиці Луганській.

Як повідомлялося, 27 травня перший заступник СММ ОБСЄ Александр Хуг заявив, що патруль спостережної місії ОБСЄ потрапив під обстріл з стрілецької зброї біля Авдіївки і Ясинуватої. Також штаб повідомляв, що на південно-західній околиці Горлівки бойовики окупаційних сил вранці 27 травня збили безпілотник СММ ОБСЄ.