Терористи «ЛНР» у примусовому порядку збирають молодь для пікетування місії ОБСЄ

19 Квітня 2018, 13:15

У Луганську 20 квітня о 12.00 відбудеться пікетування молоддю місії ОБСЄ у зв'язку з начебто обстрілом техніки бойовиків, підготовленої для майбутнього параду до 9 травня. Про це повідомило джерело Тижня.

 

«Завтра, 20.04.2018 р о 12:00 відбудеться пікетування молоддю місії ОБСЄ в Луганську в зв'язку з "обстрілом" техніки для майбутнього параду. Сьогодні телефонограмою по навчальним закладам збирають молодь для обов'язкової явки завтра до ресторану «Корона», – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 13 квітня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ оприлюднила фото десятків одиниць військової техніки на околиці окупованого Луганська, яку бойовики планують використати для проведення параду у центрі міста 9 травня.

 

Пізніше прес-центр штабу АТО з посиланням на розвідку повідомив, що у районі зосередження військової техніки, яке фіксували спостерігачі СММ ОБСЄ, сталося загоряння автомобіля, від якого пожежа перекинулася на решту техніки. Припускається, що один з автомобілів був завантажений боєприпасами, що й здетонували внаслідок пожежі.

 

У штабі також зазначили, що за інсайдерською інформацією із штабу 2 армійського корпусу російсько-окупаційних військ,"ворожа розвідка не фіксувала пересування артилерійських підрозділів сил Антитерористичної операції у зазначений період". Крім того, пересування українських підрозділів напередодні інциденту не фіксували й представники місії СММ ОБСЄ.

 

17 квітня в засобах масової інформації, підконтрольних окупаційній адміністрації РФ, активно розповсюджується інформація про нібито обстріл силами АТО району Луганська, де проводилися заходи з підготовки техніки до параду.

 

Із цього приводу штаб АТО заявив, що це є черговою невдалою спробою бойовиків скомпрометувати сили АТО й приховати від своїх кураторів власну недолугість та справжні причини інциденту.