Терористи готують нові атаки на території Європи – Держдеп США

23 Березня 2016, 08:22

Держдепартамент США попередив жителів країни про ризики подорожей по Європі після серії вибухів в Брюсселі, відповідальність за які взяла на себе «Ісламська держава».

«Терористичні угруповання продовжують планувати вчинення в найближчій перспективі нападів на території Європи, їхньою метою можуть стати спортивні заходи, місця, відвідувані туристами, ресторани і транспортна інфраструктура», – йдеться в заяві зовнішньополітичного відомства.

Громадянам США рекомендується зберігати пильність в громадських місцях і транспорті, а також уникати скупчень людей. Особливо уважними радять бути під час релігійних свят, фестивалів і заходів.

Багато американських міст посилили заходи безпеки в аеропортах і на залізничних станціях, хоча уряд попередив, що немає ніяких нових даних, які свідчать про планування терактів в Америці.

Читайте також: Обама відреагував на теракти в Брюсселі

Нагадаємо, вранці 22 березня в аеропорту та на станції метро Брюсселя прогриміли вибухи. Уже повідомили, що теракт в аеропорту здійснив терорист-смертник.

Раніше повідомлялося, що внаслідок терактів у аеропорту Брюсселя та на станції метро Маельбек загинули 26 людей та 146 зазнали поранень.

Однак згодом з’явилася нова інформація, згідно з якою щонайменше 34 людини загинули, а 200 отримали поранення.