Терористи “ДНР” погрожували обстрілами спостерігачам ОБСЄ

29 Березня 2017, 17:59

На Донеччині терористи відкрили вогонь поблизу патруля представників ОБСЄ. Інцидент стався у селищі Козацькому. Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Згідно зі звітом, 28 березня об 11-тій годині ранку шестеро працівників організації на двох броньованих автівках під'їхали до комплексу, розташованого на східній околиці селища Козацького, яке окупувала "ДНР".

Коли спостерігачі стояли за 100 метрів від комплексу, озброєний бойовик наказав їм зупинитися. Коли патруль зупинився, місія побачила ще вісьмох озброєних терористів біля території комплексу, а троє з них вирушили у напрямку патруля.

"За 30–40 м від команди СММ один із чоловіків агресивними жестами показав спостерігачам, щоб вони покинули цей район. Водночас він здійснив три постріли у повітря з автомата (АК‑47) і потім ще шість пострілів у ґрунт за кілька метрів від того місця, де він стояв і дивився в бік спостерігачів", – наголосили в ОБСЄ.

Представники патруля негайно розвернулися і поїхали з місця, втім почули, що в їхній бік було здійснено ще 4 постріли. В результаті інциденту ніхто не постраждав, а ОБСЄ поінформувала про це Спільний центр із контролю та координації.

Нагадаємо, 25 лютого неподалік населеного пункту Катеринівка члени незаконних збройних формувань ОРЛО здійснили збройну провокацію щодо представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Крім того, 18 березня спостерігачі місії потрапили під обстріл біля Ясинуватої.