Теракти в Іспанії. Терористи планували вибух у барселонському Храмі Святого Сімейства – ЗМІ

20 Серпня 2017, 11:45

Терористи, що влаштувати атаки в Барселоні і Камбрілсі, спочатку планували три вибухи в Барселоні, включаючи Храм Святого Сімейства (Sagrada Familia). Про це, посилаючись на дані поліції, повідомляє El Español.

Для організації цих вибухів терористи виготовляли бомби у каталонському містечку Альканар.

Відповідно до інформації джерела видання у правоохоронних органах, терористи планували влаштувати вибухи в трьох місцях. Крім Храму Святого Сімейства, місцем для теракту була обрана вулиця Рамбла (де і був проведений теракт). Третє місце для вибуху терористи не обрали, проте схилялися провести вибух в порту.

Однак вибух будинку, де виготовлялася вибухівка, змусив терористів змінити свої плани. 

У виданні уточнюють – для приготування вибухівки терористи використовували балони з газом і тріпероксід ацетону. На місці вибуху у Альканарі поліція виявила 106 балонів з бутаном.

Нагадаємо, 17 серпня у туристичному центрі Барселони водій фургона наїхав на перехожих. Згодом у туристичному містечку Камбрілс терористи планували здійснити аналогічний теракт, але поліція їх застрелила. В результаті двох терактів у Іспанії загинули 14 осіб. За останнім даними, понад 130 постраждали.