Теракт у метро Санкт-Петербурга: 15 пасажирам відмовили у компенсації

21 Липня 2017, 19:19

Комітет з соціальної політики Петербургу відмовив у виплатах 15 пасажирам потягу метро, в якому 3 квітня стався вибух, оскільки експертизи не підтвердили спричинення шкоди їх здоров'ю. Про це повідомили в прес-службі комітету.

"15 постраждалим надіслані листи комітету з роз'ясненнями причин відмови в здійсненні виплат одноразової і матеріальної допомоги. Інформації про звернення постраждалих, кому було відмовлено у виплатах, в судові інстанції комітет не має", – йдеться в повідомленні.

Загалом від постраждалих в теракті надійшли 82 заяви на отримання виплат і матеріальної допомоги. Право на отримання допомоги документально довели 67 осіб – їм було встановлено ступінь тяжкості шкоди здоров'ю.

За даними віце-губернатора Петербургу Анни Мітяніної, в стаціонарах міста продовжують залишатися троє постраждалих при теракті.

Раніше міські ЗМІ повідомляли про випадки відмови в грошових виплатах потерпілим в метро.

Нагадаємо, у російському Санкт-Петербурзі 3 квітня прогримів вибух у вагоні метрополітену, який рухався синьою гілкою між станціями "Сінна площа" та "Технологічний інститут". Під час вибуху загинули 16 людей, ще 49 отримали поранення.

Імовірний організатор теракту Аброр Азімов був заарештований 18 квітня,  а 20 квітня Басманний суд Москви взяв під варту і його старшого брата Акрама Азімова.