Теракт у Єрусалимі

23 Вересня 2008, 12:15
Палестинець на авто врізався у групу солдатів ізраїльської армії. 15-ро людей поранені. Двоє з них – у тяжкому стані. Нападника застрелили на місці.
 
Теракт стався за кілька годин після того, як міністр закордонних справ та новий голова правлячої партії Ципі Лівні отримала дозвіл на формування нового уряду. Поки що складно сказати, чи вдасться їй знайти компроміс з іншими партіями для формування коаліції. Якщо домовленостей не досягнуть, – на країну очікують нові парламентські вибори. 
 
Єрусалимський теракт може негативно позначитися на рейтингу Лівні, оскільки її головний конкурент – лідер партії Лікуд та колишній прем’єр країни Беньямін Нетаньяху – за даними соціологічних опитувань – має більші шанси перемогти на ймовірних парламентських виборах.

Мікі Розенфельд, речник поліції: "Станом на цей час ми підтверджуємо, що маємо справу з терористичним актом. Підозрюваного застрелили солдат та офіцер поліції".

Ілан Франко, голова поліції Єрусалиму: "Ми вже маємо чимало інформації, але вона ще вимагає підтвердження. Те, що ми знаємо напевне – нападник родом з східного Єрусалиму. Щодо інших деталей – ми їх оприлюднимо як тільки-но перевіримо інформацію".