Теракт біля парламенту у Лондоні: Поліція повідомила про нові арешти

24 Березня 2017, 18:03

У Великій Британії поліція повідомила про ще два важливі, за її словами, арешти в перебігу розслідування нападу у столиці Лондоні в середу, внаслідок якого загинули п'ятеро людини і були травмовані близько 50.

Як сказав керівник сил спецоперацій поліції столичного регіону Лондона Марк Роулі, тепер за ґратами перебуває вже дев’ять затриманих, іще одну особу відпустили під заставу на час розслідування.

Поліція також повідомила, що нападник, ідентифікований як 52-річний британський громадянин Халід Масуд, народився у Британії як Адріан Рассел Аджао, але після навернення в іслам змінив ім’я. Крім того, він користувався іменем Адріан Елмз.

Нагадаємо, у центрі британської столиці невідомий чоловік наїхав на пішоходів, а потім накинувся з ножем на поліцейського. У результаті загинули п'ятеро осіб, включаючи нападника і поліцейського, більше 40 постраждали, українців серед них нема.

Поліція розцінює подію як теракт. За попередніми даними, зловмисник міг бути пов'язаний з радикальними ісламістами. Відповідальність за теракт в Лондоні взяло на себе угрупування «Ісламська держава».