Телеміст між NewsOne і «Россия 24» та візит Зеленського та Туска в район ООС. Головне за вихідні

8 Липня 2019, 10:00

«Россия 24» і Newsone з орбіти Медведчука проведуть спільний телеміст

 

Результат пошуку зображень за запитом "телеміст newsone"

 

Український телеканал NewsOne, що належить соратнику Віктора Медведчука Тарасові Козаку, та російський державний канал «Россия 24» проведуть спільний телеміст «Надо поговорить» 12 липня. Як повідомив у програмі «Вести недели» російський ведучий Дмітрій Кісельов, двогодинний телеміст відбудеться найближчої п’ятниці о 18-й годині.

 

Ведучими від «Россия 24» будуть Марія Сіттель та Андрєй Малахов, від NewsOne – Василь Голованов та Олена Кирик.

 

Голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар на сторінці у Facebook засудила проведення такого телемосту.

 

«Телемости, діалоги – це все прекрасно. Але лише тоді, коли Росія піде з українського Донбасу і Криму. Все решта – зрада. Крапка», – написала вона.

 

Зеленський та Туск відвідали район ООС

 

Президент Європейської Ради Дональд Туск після візиту в зону проведення операції Об’єднаних сил  з президентом України Володимиром Зеленським заявив, що на сході України продовжується трагедія з гуманітарними наслідками для місцевих мешканців, які опинились у пастці війни Російської Федерації. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Туска у Twitter.

"Відвідав Станицю Луганську сьогодні з президентом Володимиром Зеленським. Трагедія на сході України продовжується, з гуманітарними наслідками для місцевих жителів, що опинилися в пастці війни Росії", – заявив президент Європейської Ради.

 

Він також додав, що мав гарні зустрічі з хоробрими українськими солдатами, спостерігачами ОБСЄ, а також гуманітарними організаціями.

 

Нові очільники ОДА

 

Президент України Володимир Зеленський призначив Ігоря Бондаренка новим головою Закарпатської обласної державної адміністрації (ОДА). П

 

Раніше під час візиту до Львівської області Зеленський анонсував призначення нового очільника Івано-Франківської облдержадміністрації. За словами Зеленського, Івано-Франківську область очолить Денис Шмигаль.

 

Також президент України Володимир Зеленський призначив Маркіяна Мальського на посаду очільника Львівської обласної державної адміністрації. До призначення на посаду глави Львівської ОДА Мальський був почесним консулом Австрії у Львові.

 

Напередодні Зеленський підписав указ про призначення Павла Кириленка головою Донецької облдержадміністрації. Кириленко з 2008 року працював у правоохоронних органах, а в кінці вересня 2017 його представили як нового військового прокурора Ужгородського гарнізону.

 

 

читати ще

показати ще
96