Телеканал ТВі відключили ще у чотирьох містах

16 Жовтня 2012, 11:50

За словами заступника директора телеканалу з питань розвитку Олександра Півника, в результаті телеканал втратив дві третини абонентів.

За його словами вимкнули ТВі без попередження. Транслювання забезпечував «Воля-кабель».

«Головний його аргумент – зміна переліку програм універсальної програмної послуги. Це, начебто, передбачає нещодавнє рішення Нацради. Замість аналогу ТВі переміщено у цифровий базовий пакет», – йдеться в повідомленні каналу.

Нагадаємо, минулого тижня прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення повинна з кабельними операторами переглянути принципи формування пакетів на користь вітчизняних телеканалів.

Згодом генеральний директор телеканалу Микола Княжицький повідомив, що після заяви Азарова трансляцію телеканалу відновили лише у Шепетівці.

Однак у понеділок, 15 жовтня, під час зустрічі з керівником Міжнародної місії Бюро демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ зі спостереження за організацією і проведенням виборів в України Одрі Гловер Азаров заявив, що керівництву телеканалу ТВі вигідно представляти скандал з телеканалом як політичний.

«Не можу не сказати про єдину скандальну справу з каналом ТВі. Скандал цей виїденого яйця не вартий, за великим рахунком», – сказав Азаров.

Як відомо, в останні кілька місяців триває масове відключення телеканалу TВi із трансляції у кабельних мережах України.