Танки, ПТРК, радари та міномети. Українські військові отримали 70 одиниць озброєння та військової техніки

15 Листопада 2018, 16:09

На "Київському бронетанковому заводі" у четвер, 15 листопада, українські військові отримали 70 одиниць озброєння та військової техніки. Про це повідомляє прес-служба Ради національної безпеки і оборони України.

 

Зокрема, військові отримали модернізовані танки Т-72, нові БТР-3, високоточні протитанкові комплекси "Стугна-П" та "Корсар", мобільну РЛС кругового огляду "Дельта", новітні броньовані автомобілі "Варта" та "Новатор", а також 82-мм міномети українського виробництва.

 

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що танк Т-72 – це бойова машина, яка пройшла глибоку модернізацію, що дозволяє ефективно використовувати його в умовах сучасного бою.

 

"Дуже гарно показав себе на сході вітчизняний БТР-3, який був серйозно допрацьований після використання у бойових умовах, що дозволило значно збільшити ефективність його застосування та досягти високої точності ведення вогню з усіх видів озброєння", – зазначив він.

 

Водночас Турчинов наголосив, що "Стугна-П" не поступається "не лише російським, але й європейським та американським аналогам".

 

Він також повідомив, що лише за три квартали 2018 року підприємства ДК "Укроборонпром" передали українському війську "понад 3500 одиниць озброєння та військової техніки, з них понад 2000 одиниць – нове та модернізоване озброєння".

 

"Мова йде про бронетанкову, морську та авіаційну техніку, ракетне-артилерійське озброєння, системи протиповітряної оборони, засоби зв'язку та радіоелектронної боротьби", – зазначив секретар РНБО.

 

За його словами, кожна нова одиниця бойової техніки та зброї робить нашу державу сильнішою та наближає перемогу.

 

"Озброєння української армії сучасною зброєю і технікою – наша адекватна відповідь на істерії і провокації РФ проти України",– підсумував Турчинов.

 

 

 

Як повідомлялося 22 жовтня, українська армія взяла на озброєння потужний ракетний комплекс "Вільха", незабаром розпочнеться його серійне виробництво.