Танки, які зафіксували у Донецьку, прибули з РФ

10 Листопада 2014, 13:42

Військова техніка, яку зафіксували журналісти 10 листопада у Донецьку, прибула з Росії. Докази цього наводять на сторінці Conflict Reporter у мережі Twitter.

На знімках показано танки з маркуванням Російської залізниці, зроблені у Ростові (РФ), а поруч – таке ж маркування на танках, помічених у Донецьку у жовтні і 10 листопада.

Танки з маркування російської залізниці

Раніше у понеділок, 10 листопада, Петро Шеломовський і Саймон Островський повідомляли про 5 танків і 2 БТР, які рухалися через Донецьк із Шахтарська у західному напрямку.

Островський також зазначав, що велика кількість важкої техніки невизначеного походження на контрольованих сепаратистами територіях сходу України виглядає як безцільна демонстрація сили.

Нагадаємо, 8 листопада спостерігачі ОБСЄ зафіксували переміщення 40 вантажівок із важким озброєнням та танками. У звіті йдеться, що кожна машина везла на буксирі 122-міліметрову гаубицю. 19 КамАЗів не мали номерів або іншого маркування. Пізніше у Донецьку зафіксували колону з дев'яти танків, які рухалися у невідомому напрямку.

Також повідомлялося, що голова ОБСЄ Дідьє Буркхальтер висловив занепокоєння у зв’язку зі звітами спостерігачів ОБСЄ про переміщення техніки на зайнятих терористами територіях.

Бойовики заявили, що колона військової техніки належить самопроголошеній "Донецькій народній республіці".

Окрім того, моніторингова місія ОБСЄ на Донбасі призупинила роботу безпілотних літальних апаратів через загрозу електронних перешкод з боку терористів.