«Танкісти палять москалів» – відео про роботу Героя України, танкіста Сергія Пономаренка

Акценти
6 Жовтня 2022, 15:12

Перемога над Росією у війні, що триває повинна бути повною і остаточною. В іншому випадку, вона з часом відновиться. Таку думку у новому відео проєкту

“Український свідок” висловив Герой України, заступник командира танкового батальону ЗСУ Сергій Пономаренко.

«Якщо закінчити війну сьогодні, то ми її не закриємо, а передамо своїм дітям чи онукам. Адже спіраль історії постійно повертає нас на коло війни з росією. Потрібна не швидка, а повна перемога. Російська держава перестане існувати – і зникне загроза не тільки для України, але й для всього світу», – переконує Пономаренко.

Коментуючи поточні події на фронті і постійні обстріли росією цивільної інфраструктури і мирного населення, танкіст підкреслює, – противник намагається зламати населення України.

 «Але росіяни ніяк не можуть зрозуміти одне: кожен такий обстріл не ламає, а навпаки згуртовує українців», – наголошує Пономаренко.

Підрозділ Сергія працює на Харківщині. За час роботи підрозділу у 2022 році знищено не менше 15 танків, втрачено лише 3 одиниці техніки. Втрат серед особового складу – немає. Є один без вісти пропавший

У новому відео “Українського свідка” ви побачите, як бойовий підрозділ танкістів виходить на позиції, відпрацьовує і повертається до дому. Справжні постріли, справжній обстріл у відповідь, справжня дуель.

Також  Сергій розкаже:

* Чи спекотно в танку влітку?

* Чи холодно в ньому взимку і що краще зігріває – пічка чи гармата?

* Чому Сергій не носить бронежилет з 2014 року?

* Як йому вдалося кинути палити на війні?

93