Talking about yourself не одне й те саме, що Presenting your ideas at work.

12 Березня 2024, 18:00

Більшість дорослих студентів, які приходять на курси загальної англійської, помилково вважають, що після їх закінчення вони вільно спілкуватимуться на роботі. Спілкуватимуться вільно – так! Спілкуватимуться вільно професійною англійською – ні!

Саме тому, обравши собі професію, дуже важливо підтягнути знання інглішу саме у своїй робочій галузі.

Якщо ти айтівець – тобі знадобиться саме Tech англійська для вільного читання документації, спілкування з іноземними колегами.

Якщо ти діджитал-спеціаліст, ідеально підійдуть профільні курси English for Designers або Курси з бізнес-англійської від Solid English School. Ти розберешся з професійною термінологією та навчишся вільно комунікувати із замовниками.

Overall, якщо ти розумієш, що для просування кар’єрними сходами тобі не вистачає інглішу, проаналізуй, які саме знання тобі необхідні. Не можеш розібратися самостійно, клієнт-менеджери школи Solid English School БЕЗКОШТОВНО нададуть консультацію та підберуть індивідуальний roadmap.

А тепер про важливе… Чому діджитал спеціалісту потрібен профільний інгліш?

 Чому загальна англійська тобі не допоможе в роботі розібрали, тепер давай дізнаємося, для чого вона тобі в роботі.

📍 Доступ до знань та комунікацій на міжнародному ринку

Трендові матеріали у сфері діджитал – англійською, передові технології – англійською, колеги, у яких хочеться перейняти досвід, – теж говорять англійською. Звісно, ти можеш чекати допоки все перекладуть українською. Але то вже буде не про новітні тренди… If you know what we mean.

📍 Привабливість для рекрутерів

Давай чесно, ти хочеш кращу роботу? Вищий чек? Працювати з міжнародною командою? Покращувати свої скіли? Наявність в твоєму резюме інформації щодо знання бізнес-англійської автоматично робить тебе цікавішим для потенційного роботодавця. Хочеш бути в ТОПі у рекрутерів – розвивайся!

📍 Розвиток кар’єри

Можна працювати у вітчизняних компаніях і нити, що мало платять. А можна прокачати профільну та бізнес-англійську у Solid за декілька місяців – і приєднатися до міжнародного проєкту. It’s up to you to decide, який розвиток кар’єри ти вибираєш.

Як покращити англійську швидко?

 Наш щирий рекомендасьйон – соцмережі Solid.

Підписуйся на наш Instagram (https://www.instagram.com/solid.com.ua/), де зможеш одразу вивчати вокаб, брати участь у сториз-інтерактивах та дивитися навчальні рилз з тічерами.

У Telegram (https://t.me/solid_english_school)  можна проходити тестування з граматики.

Якщо тебе цікавить більш структурований підхід та підтримка тічера, можеш прийти на наші курси англійської. Ми викладаємо інгліш для дизайнерів, маркетологів, ейчар і рекрутерів, проджект менеджерів тощо.

And remember, коли ти вивчаєш англійську, ти не просто розвиваєш свої практичні скіли – ти відкриваєш для себе нові горизонти.

 

 

 

 

Позначки: