Табачник побув в Україні лише день і вилетів до Ізраїлю – СБУ

3 Березня 2015, 19:58

Екс-міністр освіти часів Януковича Дмитро Табачник повернувся в Ізраїль. Про це в ефірі Телеканалу новин "24" розповів керівник Головного слідчого управління Служби безпеки України Василь Вовк.

«Я хотів би щоб ми так боляче не реагували на приїзд чи від’їзд високо посадовців. Приїхав він один раз – ще раз приїде. Так сталося, що він приїхав і зразу ж іншою стороною виїхав з України в Білорусь, звідти – в Москву, а звідти – знову в Ізраїль», — зазначив Вовк.

Він додав, що Табачник покинув Україну через день після приїзду. Розшукових заходів щодо нього не було, адже він не перебуває в розшуку. Вовк запевнив, що приліт екс-чиновника "контролювався".

"У нас є кілька кримінальних проваджень, в яких досліджуються обставини діяльності Міністерства науки, яке очолював у свій час Дмитро Табачник”, — наголосив представник СБУ.

Він зазначив, що ГПУ орієнтується, "коли і що пред’явити Табачнику, коли є достатньо доказів, щоб це не була проста формальність, а щоб це була серйозна робота по пред’явленню підозри і по розслідуванню до кінця, аж до судового розгляду".

"Я не готовий вам сказати, на якій стадії в Генеральній прокуратурі перебуває кримінальне провадження щодо високо посадовців, в тому числі і Дмитра Табачника", — сказав Вовк.

Раніше ЗМІ повідомляли, 28 лютого, рейсом "Тель-Авів — Київ" в Україну прибув очільник міністерства освіти і науки часів Віктора Януковича Дмитро Табачник.