Табачник зазначив, що найсуворішим зауваженням, при перевірці Рахунковою палатою, є виявлення нецільового використання коштів, що межує з відкриттям більш серйозного провадження.
Разом з тим, за його словами, Рахункова палата може поставити під сумнів ефективність використання коштів.
Однак він підкреслив, що це спірний критерій, і кожен ректор або декан може вважати певний напрям пріоритетним, а у контролюючого органу може бути інша думка.
"Повний звіт Рахункової палати надзвичайно доброзичливий для нашого головного університету… Жодних серйозних зауважень немає. Ці 11 млн. взяті не з висновків, а з тексту, і там ставиться питання про те, що їх потрібно було більш ефективно використовувати на наукові дослідження. Ми з цим згодні і вдячні Рахунковій палаті ", – сказав міністр.
Табачник підкреслив, що під час представлення звіту, у заході брали участь представники міністерства і ректор університету ім. Шевченка Леонід Губерський. "Проблеми там немає, криміналу теж немає", – додав він.
Табачник зазначив, що висновки Рахункової палати вплинуть на те, щоб наукові дослідження були більш ефективними і спрямовані на потреби економіки.
Нагадаємо, наприкінці липня Рахункова палата оприлюднила результати перевірки фінансової діяльності Київського національного університету ім. Шевченка. Ревізори дійшли висновку, що з початку року виш неефективно використав 11 млн грн бюджетних коштів.