"Від уміння працювати з інформацією залежить якість освіти", – пояснив Табачник.
"Покрити всю територію вузу Мережею відразу буде складно, але почати можна з бібліотек. У гуртожитках Wi-Fi також необхідний, поки студенти ввечері готуються до занять або якщо хтось захворів", – зауважив він.
За його словами, міністерство готове допомогти вузам з фінансами. Наприклад, встановити фільтри доступу до еротичних або ігрових сайтів.
В КНУ ім. Шевченко підтримують ідею.
"У нас головний корпус вже з Wi-Fi, а скоро і інші будемо підключати, – говорить доцент Володимир Шевченко. – Це зручно і студентам, і викладачам. Прямо в коридорі або в аудиторії можна уточнити інформацію або повторити параграф".
Нагадаємо, наприкінці липня Кабінет мінстрів України на третину урізав студентські стипендії.
25 липня віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив про підвищення Кабміном базового рівня стипендій до 730 гривень. Насправді йшлося про звичайну індексацію розміру стипендій.
Згодом прем'єр-міністр Микола Азаров пояснив, що ситуація зі зниженням стипендій студентам пов'язана із плутаниною в роз'ясненнях Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.
1 серпня приблизно 100 студентів провели акцію протесту біля будівлі Кабміну проти зниження обсягу студентських стипендій.
Зі слів учасників акції в липні порівняно із червнем стипендія в багатьох знизилася на суму близько 200 гривень.