Ситник звинуватив СБУ у зриві усіх операцій агентів НАБУ

1 Грудня 2017, 14:53

Служба безпеки України зірвали усі операції агентів під прикриттям Національного антикорупційного бюро України. Про це заявив директор антикорупційного бюро Артем Ситник.

На його думку, зрив операції НАБУ у справі щодо корупції в Державній міграційній службі був метою СБУ та Генеральної прокуратури. 

Ситник також наголосив, що наразі припинені усі операції агентів НАБУ під прикриттям. За його словами, через витік інформації, можливість довести розслідування до кінця втрачена. 

Він також додав, що обшуки проводилися за 10 адресами, але наразі жоден працівник НАБУ не затриманий.

Нагадаємо, 29 листопада СБУ затримала агента Національного антикорупційного бюро при спробі передачі хабара першій заступниці голови державної Міграційної служби Діні Пімаховій.

Згодом у Національному антикорупційному бюро України звинуватили Генпрокуратуру та Службу безпеки в незаконному втручанні в спецоперацію, яка була спрямована на виявлення учасників організованого злочинного угруповання в Державній міграційній службі.

Також прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган повідомила, що працівники Генпрокуратури під час обшуків за місцем проживання агента НАБУ Катерини Сікорської вилучили документи із грифом "обмеження доступу", зошити про прослуховування об’єктів зацікавленості НАБУ.