Ситник заявив, що спецслужби України працюють проти НАБУ

6 Грудня 2017, 16:24

Голова Національного антикорупційного бюро України заявив, що спецслужби України працюють проти НАБУ. 

"Така відкрита стадія (протистояння – ред.) почалася після затримання сина Міністра внутрішніх справ. Почалася масштабна PR-атака, почалися зриви наших операцій, почалася масштабна робота всіх спецслужб України проти Антикорупційного бюро", –  розповів він у коментарі "Голосу Америки" під час перебування у Вашингтоні на Глобальному форумі з повернення активів.

За його словами, дії правоохоронних органів є "продовженням сценарію з блокування антикорупційної реформи в Україні".

"У жодній державі світу всі спецслужби не об’єднуються проти однієї спецслужби, яка намагається боротися з корупцією у вищих ешелонах влади", – наголосив Ситник.

На думку Ситника, таке протистояння пов’язане з тим, що реформа підійшла до свого завершення.

"Якщо буде створено антикорупційний суд, почнуться вироки топ-чиновникам – те, чого ще ніколи не було в Україні", – підкреслив директор НАБУ.

Раніше він заявив, що Служба безпеки України зірвали усі операції агентів під прикриттям Національного антикорупційного бюро України. 

Як повідомлялося, 29 листопада СБУ затримала агента Національного антикорупційного бюро Юрія Боярського при спробі передачі хабара першій заступниці голови державної Міграційної служби Діні Пімаховій.

У Національному антикорупційному бюро України звинуватили Генпрокуратуру та Службу безпеки в незаконному втручанні в спецоперацію, яка була спрямована на виявлення учасників організованого злочинного угруповання в Державній міграційній службі.

Згодом прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган повідомила, що працівники Генпрокуратури під час обшуків за місцем проживання агента НАБУ Катерини Сікорської вилучили документи із грифом "обмеження доступу", зошити про прослуховування об’єктів зацікавленості НАБУ. 4 грудня ГПУ викликала на допит агентів НАБУ Катерину Сікорську та Сергія Тітенкова.

5 грудня Генпрокуратура викликала на допит двох штатних працівників НАБУ, яким згодом оголосила підозру.