Ситник визнав наявність ознак конфлікту між антикорупційними органами та ГПУ

11 Серпня 2016, 11:48

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник визнав, що є певні ознаки наявності конфлікту антикорупційних органів з Генеральною прокуратурою України. Про це директор НАБУ визнав на прес-конференції  11 серпня у Києві.

Ситник також прогнозує, що у вересні – жовтні буде піар-кампанія з дискредитації антикорупційних органів.

"За наявною у мене інформацією, десь приблизно в кінці вересня – початку жовтня буде проведена піар-кампанія з дискредитації наших антикорупційних органів, тобто це стосується і Антикорупційного бюро, і антикорупційної прокуратури, і це як раз і буде основною тезою цієї кампанії – відсутність компенсованого збитку ", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 5 серпня слідчо-оперативна група ГПУ приїхала з обшуком до будівлі Національного антикорупційного бюро. Пізніше директор НАБУ Артем Ситник та речниця генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган підтвердили, що обшуки у бюро проводять у рамках справи про незаконне прослуховування.

Згодом у прес-службі НАБУ повідомили, що обшук у бюро намагалися провести у справі, фігурантом якої є заступник прокурора Київської області.