Сирійська ракета впала на кордоні з Йорданією

26 Серпня 2012, 19:57

За словами чиновника, ракета впала надвечір суботи, 25 серпня, поблизу міста Рамта, розташованого в 90 кілометрах на північний захід від Аммана. Ніхто не постраждав. Наразі  не ясно, яка зі сторін конфлікту в Сирії запустила ракету в бік Йорданії.

Відомо, що в суботу на сирійському боці  кордону, в провінції Дераа, йшли бої між повстанцями і урядовими військами.

"Ми дуже стурбовані. Це порушення нашого суверенітету. Подібні інциденти неприпустимі", – сказав Майті.

Це не перший випадок потрапляння ракет з Сирії на йорданську територію.

Минулого тижня в районі йорданського селища аль-Турре впали чотири ракети, загинула дитина, чотири людини отримали поранення.

Як повідомило CNN з посиланням на представників "Місцевих координаційних комітетів", у суботу,  25 серпня, в Сирії – за даними опозиції, за добу в країні загинуло понад 330 осіб.

Опозиціонери стверджують, що понад 200 тіл загиблих було знайдено 25 серпня у передмісті Дамаску, насамперед у населеному пункті Дарая, де урядові війська проводили спецоперацію. За словами представників опозиції, більшість загиблих в Дарая "були розстріляні впритул", ще близько 20 осіб стали жертвами снайперів.

Крім того, 25 серпня, за повідомленнями "Місцевих координаційних комітетів", 40 осіб було убито в Алеппо, 28 – у провінції Дейр Ез-Зор біля кордону з Іраком. Дані про жертви надійшли в суботу з Ідліба, Дараа, Хами і Хомса, заявили представники опозиції.

При цьому підтвердити дані про загиблих з інших джерел немає можливості, оскільки влада Сирії наклала суворі обмеження на роботу іноземних журналістів на території країни, зазначає CNN.

Як повідомлялось, у Лівані 21 серпня три людини загинули і десятки були поранені внаслідок сутичок у місті Тріполі на півночі країни між прихильниками і супротивниками влади сусідньої Сирії.

12 липня в Сирії  загинуло 287 осіб, включаючи 220 убитих  в Тремсеху, розташованому в провінції Хама.

Протистояння прихильників і противників президента Башара Асада, що переросло у повномасштабний військовий конфлікт, триває в Сирії з березня 2011 року. За даними опозиції, в країні з моменту початку конфлікту загинула щонайменше 21 тисяча осіб.