Син Щербаня заявляє, що зі справи його батька зникли документи

21 Травня 2012, 10:17

Руслан Щербань зазначив, що Мельниченко на нього не виходив.

«Я читав його заяву в Інтернеті, що у нього є плівки з кабінету Леоніда Даниловича Кучми, на яких нібито йде мова про вбивство мого батька. Він сказав, що готовий мені їх надати. Я готовий до Мельниченка відправити свого адвоката в США, офіційно взяти в нього плівки і передати їх до Генеральної прокуратури», – заявив Руслан Щербань.

Крім того, Щербань "готовий профінансувати розшифровку записів". 

«Чим більше буде інформації – тим швидше я зрозумію, що відбувалося в той період», – зазначив він і додав, що з матеріалів кримінальної справи про вбивство його батька зникли документи.

 «Я, як потерпілий, знайомився зі справою у 1998 році. І бачив певні матеріали. Я зараз намагався їх знайти – я їх не бачу. Деякі не може знайти навіть прокуратура», – розповів він.

«Це свідчення людей, матеріали, передані нами або вилучені з наших офісів, фінансові документи. На той момент вони були долучені до кримінальної справи. Зараз їх там просто немає», – констатував Щербань.

За його словами, у Генпрокуратурі не можуть пояснити зникнення документів. «Я у ГПУ запитую: «Де вони?» Там нічого не можуть відповісти. Є підозри, що їх якимось чином списали. Прокуратура намагається їх знайти. Мені дуже цікаво, де вони поділися», – зазначив він.

Нагадаємо, 18 квітня Мельниченко заявив, що передасть плівки, які стосуються вбивства Щербаня, ФБР чи ізраїльським спецслужбам, якщо ними не зацікавляться в Україні.

Цими записами вже зацікавилися захисники Тимошенко.

4 квітня на прес-конференції Руслан Щербань заявив, що передав Генпрокуратурі документи про можливу причетність екс-урядовців Юлії Тимошенко та Павла Лазаренка до вбивства його батька Євгена Щербаня. Після цього Генеральна прокуратура поновила розслідування справи.