Син Костусєва звинувачує регіонала Маркова у фальсифікації виборів

3 Вересня 2013, 21:25

Він нагадав, що півтора місяці тому оскаржив в суді обрання Маркова народним депутатом.

16 липня працівники центрального апарату Міністерства внутрішніх справ вилучили всю документацію з виборів у Київському районі міста Одеси.

Головне слідче управління МВС спільно з фахівцями Державного науково-дослідного експертного центру МВС та Секретаріату ЦВК провели перевірку цих матеріалів.

29 серпня в ЦВК направили висновок, згідно з яким, за словами Гончаренка, "було виявлено 6038 сфальшованих на користь кандидата Маркова бюлетенів або майже 30% від загального числа голосів, визнаних як віддані за Ігоря Маркова".

"Враховуючи, що різниця між ним і мною як кандидатом, що набрав, за даними ЦВК, другу кількість голосів, склала 5160 голосів, виходить, що Ігор Марков просто вкрав мандат народного депутата", – заявив Гончаренко.

Нагадаємо, раніше депутат від Партії регіонів Ігор Марков у коментарі журналістам заявив, що його можуть позбавити депутатського мандата через позов поданий Юрієм Кармазіним і його опонентом в окрузі Олексієм Гончаренком.

Вищий адмінсуд має розглянути справу в четвер.

Як відомо, Ігор Марков був обраний до Верховної Ради у 133 одномандатному окрузі, де він балотувався як самовисуванець. Тоді чинний депутат набрав 26,6% голосві виборців. На другому місці опинився син одеського міського голови Олексія Костусєва – Олексій Гончаренко (20,46% голосів).

98