Син Ганни Герман працює помічником депутата-українофоба

28 Березня 2012, 15:14

Депутат Болдирєв відомий своїми українофобськими заявами. "Я вважаю, Україна стане стійкою країною після того, як позбудеться або заходу, або сходу. Я за те, щоб вона позбулася Галичини. Якщо прибрати Галичину з моєї країни і залишити справжню Україна з Донбасом і Кримом, це і буде перша Росія. А там буде Російська Федерація ", – заявив "регіонал" в одному з інтерв’ю, і додав, що "Галичина – наріст на тілі Україна".

Як відомо, раніше Микола Коровіцин був заступником міністра з надзвичайних ситуацій, однак після звільнення з посади міністра Нестора Шуфрича, був звільнений

Видання також з’ясувало, що позашляховик "Мерседес Гелендваген", на якому Микола Коровіцин і Ганна Герман прибули на з’їзд  Партії регіонів, оформлений на Дмитра Сагача, який донедавна був помічником самої Ганни Герман. Сагач мав цей статус з грудня 2007 року, коли Герман обрали до парламенту, аж до того моменту, як 2010 року вона склала повноваження народного депутата та перейшла працювати в Адміністрацію президента.

Як повідомляли ЗМІ, у день з’їзду ПР син  Герман Микола пропонував журналісту 500 доларів за те, щоб у пресі не з'явилося фото машини, у яку він сідав.