Син Азарова спробував зняти арешт на нерухомість в Італії, яку «подарував» у день втечі Януковича з Києва

24 Березня 2016, 12:20

Представник Олексія Азарова – сина екс-прем’єр-міністра України Миколи Азарова, який нині переховується у Москві, у суді подав позов про зняття арешту з нерухомості в Італії та рахунку італійської компанії «Agosto 2012 s.r.l.». Про це свідчить ухвала Печерського райсуду Києва від 11 березня, передали «Наші гроші».

Повідомляється, що йдеться про два будинки у місті Ольбія (Сардинія), район затоки Марінелла. Цю нерухомість придбала компанія «Agosto 2012 s.r.l.», пов’язана з Азаровим. Один будинок куплений 17 грудня 2012 року, а інший – 7 вересня 2013 року.

Вказану нерухомість і банківські рахунки арештовано судом 28 липня 2015 року. Однак адвокат Азарова повідомив, що станом на липень 2015 року його підзахисний вже не був власником цього майна, оскільки продав його ще 21 лютого 2014 року. У публікації зазначили, що в ніч на 22 лютого того ж року, президент Віктор Янукович утік зі столиці України.

Суду представлено договір, посвідчений нотаріусом Відня, що Олексій Азаров 21 лютого 2014 року шляхом дарування, безоплатно відступив Костянтину Пивоварову свої права на австрійську компанію «Garda Handels – und-Beteiligungs Gmbh». Остання володіє італійською фірмою «Agosto 2012 s.r.l.». Таким чином, майно нібито відступили Пивоварову за 11 місяців до повідомлення підозри Олексію Азарову.

Суд зробив висновок, що зі скаргою про скасування майна звернувся не сам Пивоваров, який нібито є власником, тому у позові про скасування арешту відмовлено. 

Як повідомлялося, 28 січня суд ЄС у Люксембурзі прийняв рішення у об’єднаній справі Миколи Азарова та Олексія Азарова проти Європейської ради, а також у справах Сергія Арбузова та Едуарда Ставицького про «розмороження» всіх без винятку активів цих осіб, арештованих у ЄС.