Сили противника активізувалися поблизу Дебальцевого, Луганська та Донецька – Тимчук

6 Листопада 2014, 08:56

Російсько-терористичні війська продовжують порушувати умови тимчасового припинення вогню. Про це 6 листопада повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

За його словами, російські війська і групи терористів активізувалися на Дебальцевському, Лугансько-Первомайському та Донецькому напрямках, де силовики зафіксували 15, 12 і 10 обстрілів відповідно.

Крім ого, російсько-терористичні війська активно обстрілювали позиції українських військових поблизу н.п. Чорнухине (4 обстріли), Золоте, Вуглегірськ, Авдіївка, Піски (по 3 обстріли).

 «В районі Дебальцевського плацдарму (н.п.Чернухіно) відзначається зростання активності російсько-терористичних військ з переходом від тактики обстрілів до атак позицій українських військ. У складі атакуючих груп в основному російські «козаки». Мета наступальних дій – прорив оборони українських військ з виходом на південно-західний напрямок. Українські війська відбивають атаки противника», – додав він.

Крім того, під час обстрілів ТЕС в районі н.п. Щастя російсько-терористичні війська нанесли удари по під'їзних шляхах до ТЕС. Якщо обстріли продовжуватимуться, підвезення палива для ТЕС стане неможливим.

Нагадаємо, в ніч на 6 листопада терористи обстріляли позиції українських військових 15 разів.