Сили ООС провели тренування в акваторії Азовського моря

7 Лютого 2019, 09:59

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв особисто перевірив готовність сил та засобів артилерійської, авіаційної та морської компоненти, що забезпечують контроль за акваторією Азовського моря в районі проведення ООС. Про це у четвер, 7 лютого, повідомив прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Зазначається, що в комплексі тренування відпрацьовувалася взаємодія морського угруповання у складі кораблів Державної прикордонної служби та Військово-Морських Сил України. Їх дії прикривалися з повітря літаками та вертольотами Об’єднаних сил, засобами протиповітряної оборони та артилерією.

 

 

 

За легендою навчань, судно-порушник, ігноруючи запити та законні вимоги корабля Морської охорони та катерів ВМС ЗСУ, здійснювало небезпечні маневри на великій швидкості та намагалося наблизитися до берега для імовірної висадки диверсійної групи.

 

 

Задачею кораблів ВМС України було відбиття нападу умовного противника, в той час як пара вертольотів МІ-24 та пара штурмовиків СУ-25, здійснювали їх авіаційне прикриття та умовні атаки на морські цілі противника. Наведення авіації здійснювалося передовими авіанавідниками з катерів берегової охорони.

 

У штабі підкреслюють, що тренування відбулося в складних метеорологічних умовах та при обмеженій видимості.

 

"З усіма поставленими завданнями підрозділи впоралися успішно. Артилеристи, військові льотчики, військові моряки та моряки ДПСУ із завданням впоралися та отримали оцінку «готові до виконання завдань за призначенням»", – йдеться у повідомленні.

 

Як повідомляли, за наказом Командувача Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва українські військові здійснили перевірку бойової готовності підрозділів реактивної артилерії, а саме бойових розрахунків реактивної системи залпового вогню "Смерч".