Сили АТО знищили низку укріппозицій та блокпостів бойовиків під Волновахою – ІО

5 Грудня 2014, 09:22

Артилерія сил АТО завдала удару по позиціях терористів у районі Волноваха-Новотроїцьке-Докучаєвськ та знищила низку позицій противника. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір" (ІО) Дмитро Тимчук на сторінці у мережі Facebook.

«У результаті контрбатарейних перестрілок і ударів української артилерії по позиціях російсько-терористичних військ у районі Волноваха-Новотроїцьке-Докучаєвськ, передові підрозділи противника, висунуті в бік Воновахі, понесли суттєвих утрат. Кілька блокпостів і укріплених позицій терористів знищено, трупи і поранені терористи вивозяться в район Оленівки. У районі окремих знищених позицій противник не проводить вивіз тіл загиблих бойовиків», – йдеться у повідомленні.

«В той же час, за Докучаєвськом і Оленівкою зосереджено велике угруповання противника, оснащене артилерією і бронетехнікою. Ідентифіковано як мінімум три посилені ротні тактичні групи російських військ, а також кілька «збірних» груп місцевих бойовиків в якості «передових команд» (саме останні несуть головні втрати). Відзначається функціонування в цьому районі єдиного командного центру російсько-терористичних військ. Противник в даному районі продовжує вести з українською артилерією контрбатарейну боротьбу, ведучи в основному вогонь з позицій в районі Докучаєвська. Фіксуються удари артилерії противника і по житлових кварталах», – зазначили експерти ІО.

У Луганській області терористи здійснили спробу танкового прориву.

«Зросла інтенсивність обстрілів позицій українських військ на північ і північний захід Луганська (група ІО раніше зазначала, що саме в цей район прибула значна артилерійська група бойовиків – щонайменше два дивізіони ствольної і реактивної артилерії). Під час вчорашнього бою в районі н.п. Станиця Луганська противник масовано застосував танки (вісім одиниць). У результаті противник втратив щонайменше один танк, наступ було зірвано відповідь вогнем українських військ», – йдеться у тексті.

«У районі Бахмутської траси зафіксована «кочівна» артилерійська група противника. Ідентифіковано шість одиниць 122-мм САУ 2С1 «Гвоздика», що змінюють вогневі позиції», – додав Тимчук.

Водночас, бойовики зазнають втрат. Поранених та загиблих вивозять до РФ.

«До Луганська прибув конвой з бойовиками, пораненими в ході бойових зіткнень в районі н.п. Щастя (до 80 осіб). Велика частина поранених далі буде евакуйована в Ростов-на-Дону (РФ). З Горлівки на Єнакієвого проїхав конвой з трупами бойовиків і російських військовослужбовців (три УРАЛи). З Донецька до Макіївки також прибув конвой з трупами (як мінімум два напівпричепи УРАЛ у супроводі російських військовослужбовців, переодягнених під місцевих бойовиків з шевронами «ДНР»)», – додав координатор ІО.

Нагадаємо, протягом минулої доби бойовики 55 разів обстріляли сили АТО.