Сили АТО знищили 12 бойовиків в аеропорту Донецька

Акценти
4 Жовтня 2014, 14:01

Бойовики кілька разів намагалися штурмувати донецький аеропорт, українські військові успішно відбили атаки. Про це 4 жовтня на брифінгу повідомив речник РНБО Андрій Лисенко.

"Пріоритетною ціллю для терористів лишається аеропорт Донецька. Бойовики вдалися до кількох чергових невдалих спроб штурму аеропорту, після чого продовжили його обстрілювати. Сили АТО усі напади відбили та знищили 12 терористів", – зазначив Лисенко.

За його словами, нападники використовували димові шашки, через що у соцмережах розповсюдилася інформація про начебто застосування газу.

Представник РНБО закликав громадян не поширювати неперевірені дані.

Також  Лисенко зауважив, що напередодні українські військові у аеропорту отримали чергове підкріплення та провели часткову ротацію особового складу, який утримує позиції АТО.

"Окрім того 3 жовтня спостерігалося певне загострення бойових дій у Тельманівському р-ні Донеччини. Неподалік с.Орловське терористи атакували з мінометів опорний пункт сил АТО. Напад відбитий. В р-ні с.Старогнатівка відбулося бойове зіткнення з групою терористів, яка намагалася прорватися крізь опорні пункти сил АТО. Напад також відбитий, терористи зазнали втрат", – додав речник РНБО. 

За словами Лисенка, ситуація у Маріуполі повністю контрольована, усі служби працюють у штатному режимі. 

Нагадаємо, протягом останньої доби в зоні бойових дій на Донбасі загинули двоє українських військових.

 

90