Сили АТО зірвали спробу терористів під виглядом бійців ЗСУ розстріляти місію ОБСЄ

27 Грудня 2015, 12:55

Українською стороною СЦКК у взаємодії зі штабом АТО зірвано чергову спробу найманців контрольованих російськими представниками дискредитувати Збройні Сили України. Про це повідомив прес-центр АТО.

Як повідомляється, 26 грудня до представників української сторони СЦКК звернулось керівництво Донецького офісу СММ ОБСЄ з проханням надати дозвіл патрулю Місії на проїзд з інспекційною метою під озброєною охороною бойовиків НЗФ ОРДО за маршрутом Комінтернове – Водяне. Разом з тим, за наявною інформацією, проросійські терористи ОРДО намагались скерувати цей патруль СММ ОБСЄ у засідку, де під виглядом перевдягнутих у форму військовослужбовців ЗС України, бандити планували обстріляти та знищити представників Місії, звинувативши українських військовиків у порушенні ними Мінських домовленостей і нездатності нашої держави забезпечити належні умови для виконання СММ ОБСЄ своїх функцій у рамках наданого мандату.

Нагадаємо, як повідомляв штаб, у селищі Комінтернове, до якого знову повернулися терористи, готується «пропагандистське шоу».