Силовики прийшли з обшуком до батьків Корбана – УКРОП

25 Грудня 2015, 02:45

За свідченнями очевидців, спецназ СБУ, очолюваний співробітниками Генпрокуратури, прийшов із обшуком до квартири батьків лідера УКРОПу Геннадія Корбана. Про це інформує пес-центр УКРОПу.

«Наразі там триває обшук, який є незаконним у нічний час. Підстави, на яких проводиться обшук, також невідомі», – сказано в тексті. 

«Це вже другий обшук, здійснюваний ГПУ у літніх та хворих людей, причому мати Геннадія Корбана прикута до ліжка важкою хворобою. При першому обшуку, який відбувався під час затримання лідера УКРОПу 31 жовтня 2015 року, з боку представників ГПУ адвокатами було зафіксовано факти нелюдського поводження з матір'ю політика», – зазначають у прес-центрі політсили.

Тим часом стало відомо, що закінчився обшук у будинку лідера УКРОПу, з приміщення якого представники ГПУ винесли чимало речей.

Як повідомлялося, за даними УКРОПУ, до квартири Корбана у Дніпропетровську увірвалися з обшуком силовики. Згодом стало відомо, що його відвезли в невідодомому напрямку.

Пізніше адвокат повідомила, що Корбана примусово вивезли з власної квартири до Києва на медичну експертизу.

Зазначимо, вранці 6 листопада суд відпустив Корбана під домашній арешт з умовою носіння електронного засобу контролю. Генпрокуратура оскаржила його, а 17 листопада апеляційний суд переніс засідання щодо запобіжного заходу на 1 грудня. Апеляційний суд Києва залишив у силі запобіжний захід у вигляді утримання під домашнім арештом до кінця грудня.

Нагадаємо, 31 жовтня СБУ та ГПУ заявили про проведення широкомасштабної операції в Дніпропетровську. Пізніше затримали Геннадія Корбана, та висунули йому офіційну підозру.

Суд не зміг обрати затриманому запобіжний захід протягом відведених 72 годин, однак одразу після звільнення Корбана повторно затримали за підозрою у втручанні до процесу виборів.