Силовики прийшли з обшуками в Держприкордонслужбу в справі про незаконну вирубку лісу

16 Серпня 2016, 12:36

Правоохоронці прийшли з обшуками в адміністрацію Державної прикордонної служби України, а також в Західне регіональне управління та Чопський прикордонний загін. Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби, речник відомства Олег Слободян.

"Близько 9:30 до адміністрації Державної прикордонної служби увірвалися слідчі військової прокуратури в супроводі бійців спецпідрозділу КОРД МВС, а також Департаменту боротьби з економічною злочинністю МВС. Вони виламали двері в одне зі службових приміщень і намагалися паралізувати роботу центру управління, який здійснює управління фактично всіма підрозділами, що охороняють державний кордон. На щастя, їм це не вдалося зробити", – розповів він.

За словами Слободяна, слідчі нібито вилучають документи в рамках кримінального провадження, пов'язаного з незаконною вирубкою лісу, але "у них заздалегідь були виписані перепустки і не було необхідності вдиратися".

Речник запевнив, що Держприкордонслужба активно співпрацювала зі слідчими в рамках цієї справи. Слободян також додав, що слідчі прибули в супроводі телеканалів.

Він уточнив, що на даний момент обшук триває в адміністрації Держприкордонслужби, в Західному регіональному управлінні та Чопському прикордонному загоні.

Нагадаємо, раніше голову екоінспекції Івано-Франківської області звільнили через незаконну вирубку лісів. Також Кабінет міністрів України прийняв рішення про звільнення керівника Державного агентства лісових ресурсів.