Силовики провели масштабну спецоперацію на Донбасі через інформацію про можливі теракти на ТЕЦ

26 Грудня 2015, 18:43

У Світлодарську, Миронівському та Луганському провели спільну спецоперацію сил СБУ, ЗСУ та Нацполіції через отримання оперативної інформації про підготовку терактів на Вугледарській та Миронівській ТЕЦ. Про це повідомили у прес-центрі Служби безпеки.

Згідно з інформацією, «спецоперацію для попередження диверсійних актів у населених пунктах, зокрема на теплоенергостанціях». Силовики опитали майже 50 мешканців та затримали трьох осіб, яких підозрюють у причетності до діяльності бойовиків.

«У лісосмузі поблизу дороги, якою рухається військова техніка сил антитерористичної операції, також виявлено схованку з вибухівкою та трьома пострілами до гранатомета РПГ-7. Перевіряється оперативна інформація щодо призначення сховища, для здійснення підриву Вугледарської та Миронівської ТЕЦ диверсійною групою терористів», – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 9 грудня СБУ провела масштабну спецоперацію з попередження терактів у Красногорівці, затримали 85 осіб. Згодом ще одну велику спецоперацію провели в Авдіївці.