«Свободівцю» відмовили у перерахунку голосів по округу в Білій Церкві

3 Листопада 2012, 03:10

Позов з такою вимогою подав кандидат від ВО «Свобода» Олександр Марченко, який оскаржив перемогу провладного самовисуванця, колишнього БЮТівця Віталія Чудновського.

У своєму позові Марченко зазначив, що результати волевиявлення білоцерківців  були сфальсифіковані на користь його опонента, а дані внесені окружкомом на сайт ЦВК не співпадають з результатами голосування, засвідченими протоколами з мокрими печатками.

Марченко також пропонував суду долучити до справи копії протоколів рішень ДВК, які засвідчували його перемогу, покази  членів  ДВК 90-го округу, які заявили про фальсифікації, а також 7 годин відеозапису обробки протоколів окружною комісією. Однак суд долучив до справи лише відеозапис.

Як наслідок позов Марченка задовольнили лише в частини визнання протиправною бездіяльності ОВК щодо ненадання протоколів та копій протоколів з результатами голосування кандидатам, офіційним спостерігачам, довіреним особам і членам ОВК.

Марченко вже заявив, що обов’язково оскаржуватиме дане рішення в апеляційному порядку, адже, за його словами, «суд фактично недослухався до жодних наших аргументів».

Апеляційну скаргу Марченко зможе подати впродовж 2 днів.

Зазначимо, що під час всього судового слухання в будівлі та на самому засіданні суду перебували кілька десятків молодиків спортивної зовнішності, котрі прийшли «підтримати» кандидата Чудновського.

Нагадаємо, 1 листопада вхід до приміщення Окружного адміністративного суду Києва, в якому розглядалася дана справа, заблокувала приблизно сотня молодиків спортивної зовнішності, які представлялися членами безіменної громадської організації і нікого не пропускали до зали засідань.

Згідно із даними ЦВК, перемогу на 90-му виборчому окрузі здобув самовисуванець Віталій Чудновський із результатом у 34,18% (35 179 голосів виборців). Другий – кандидат від ВО "Свобода" Олександр Марченко – у нього 33,87% (34857 голосів виборців).

читати ще

показати ще
100