Свободівці закликають киян під ОВК №223 через можливі провокації

1 Листопада 2012, 22:42

Кандидат у народні депутати по цьому округу свободівець Юрій Левченко закликав киян підійти до приміщення ОВК, оскільки сьогодні тут можливі провокації.

За його інформацією, наразі до ОВК стягуються "братки", прихильники його конкурента самовисуванця Віктора Пилипишина.

Раніше також з'являлася інформація, що група молодиків стоять неподалік ОВК у кількох місцях. На цей момент під ОВК мітингують близько 100 прихильників "Свободи".  Дехто з них стоїть тут із учорашнього вечора. Раніше також тут перебувало кілька десятків молодиків спортивної зовнішньості. Під ОВК продовжують патрулювати також близько сотні "беркутівців".

Водночас"свободівець Андрій Мохник закликав людей, які стоять на вулиці, зберігати спокій і не піддаватися на провокації.

"Прохання зберігати спокій. Якщо в когось є щось у кишенях чи рюкзаках, віднесіть додому й приходьте сюди. Тут є також ланцюг із правоохоронців, які контролюють порядок. Тому прохання не напирати й не пробувати прориватися. Це не в наших інтересах", – наголосив він.

Нині в залі засідання ОВК і далі заслуховують протоколи з дільниць. Із зали вигнали всіх людей, які не мають права там знаходитися. Там залишили тільки представників центральних ЗМІ.

Мохник нагадав, що вчора молодики, які проривалися до ОВК, мали саме посвідчення журналістів із невідомих ЗМІ. Тому зараз усі посвідчення ретельно перевіряються.

Як повідомлялось, раніше в приміщенні ОВК №223 відбулися сутички. Під час останньої свободівці виштовхали з приміщення окружкому скандально відомого соратника Леоніда Черновецького – Дениса Комарницького.

Вечірнє засідання комісії розпочалося із заслуховування протоколів без необхідного кворуму.

Член ЦВК Михайло Охендовський заявив, що Центрвиборчком і далі відстежує ситуацію в окрузі № 223 у Києві, але втручатися не може.

Нагадаємо, 31 жовтня заступник голови ЦВК Андрій Магера не виключив дострокового припинення повноважень двох окружних виборчих комісій (ОВК) № 223 (Київ, Шевченківський район) і № 211 (Київ, Голосіївський район) в разі продовження блокування роботи зі встановлення результатів виборів.

Підрахунок голосів у 223-му окружкомі від учора практично зупинився. Засідання комісії не можуть розпочати від самого ранку. Присутні у залі вже почали співати і читати вірші.

98