Свободівці розслідуватимуть пристрасть “антифашиста Добкіна” до нацистської символіки

1 Жовтня 2013, 10:05

За його словами, рішення ФІФА про дискваліфікацію стадіону «Арена Львів» є абсурдним, оскільки фотофакти надані FARE не є вагомою підставою для винесення такого суворого рішення.

«Якщо відштовхуватися від тих картинок, на підставі яких нібито пред'явлено такий суворий вердикт для України, то це повна маячня і абсурд. Звинувачення українців у неонацизмі на підставі тих картинок, в принципі, для всіх дивні. Футболка з 88-м номером для 99% українців, абсолютно нормальна футболка. Зрозуміло, що якщо зайти в Google, то цифри 14/88 – це символ неонацизму», – заявив Мірошниченко.

За його словами, «у полум'яного антифашиста Добкіна шість автомобілів з символами 1488».

«Ми ще будемо розслідувати, чому у нього така маніакальна пристрасть до нацистських символів», – підкреслив Мірошниченко.

Читайте також: Обтяжені злом харківські заколотники: Добкін, Кернес та інші

Як повідомлялось, 27 вересня дисциплінарний комітет ФІФА прийняв рішення, згідно з яким відбірковий матч чемпіонату світу 2014 року між збірними України і Польщі вібдуватиметься без глядачів.

Крім того, даним рішенням збірній України заборонено грати на стадіоні "Арена-Львів" з сьогоднішнього дня і до завершення відбіркового турніру на чемпіонат світу 2018 року в Росії включно.

Дисциплінарний комітет ФІФА ухвалив своє рішення на підставі рапортів арбітра та інспектора матчу Україна – Сан-Марино, який відбувся 6 вересня у Львові, а також доповіді спостерігача організації FARE про расистські і дискримінаційні прояви, які, на його думку, допустили місцеві вболівальники, "вивішуючи неонацистські знамена, імітуючи крики і жести мавп, а також демонструючи нацистське вітання".

Організація «Футбол проти расизму в Європі» (FARE) відкидає заяви про упередженість своїх спостерігачів, які складали звіт щодо поведінки українських футбольних фанатів під час матчу збірної України з футболу у Львові.

Читайте також: Місто без Лева. Львівський стадіон покарано, фанати втратили частину національної символіки