“Свободівці” оголосили себе політичним спецназом опозиції

1 Серпня 2012, 15:24

Відповідна програма була затверджена 24-м з'їздом партії, який пройшов сьогодні.

Крім цього, партія зобов'язується домогтися скасування закону про мовну політику й затвердити замість нього закон "Про захист української мови" і створити державний комітет мовної політики.

Програма також передбачає введення обов'язкового екзамену з української мови для державних службовців і кандидатів на виборчі посади.

"Свобода" обіцяє скасувати оподаткування на українськомовне книговидання, аудіо- і відеопродукцію, програмне забезпечення.

Крім того, партія зобов'язується домогтися регламентування вживання української мови в засобах масової інформації відповідно до кількості українців, але не менш ніж 78% від друкованої площі й ефірного часу.

Крім цього, програма містить визнання воїнів Організації українських націоналістів і Української повстанської армії учасниками національно-визвольної боротьби за незалежність, надати ветеранам пільги й компенсувати невидані за час незалежності.

Програма також передбачає введення кримінальної відповідальності для осіб, які приховують те, що вони є громадянами іншої держави, конфіскацію на користь держави їхнього майна й капіталу, придбаного в Україні.

"Свобода" рішуче налаштована на боротьбу з бандитським режимом. "Свобода" -це політичний спецназ української опозиції, який в перших лавах піде за українську націю і наша рука не здригнеться змінити все на користь українців", – заявив сьогодні на з’їзді лідер партіїОлег Тягнибок.

Нагадаємо, до першої п’ятірки виборчого списку "Свободи" увійшли Олег Тягнибок, Богдан Бенюк, Андрій Мохник, Ігор Мірошніченко та Олександр Шевченко.

Вибори Ради відбудуться 28 жовтня.