“Свободі” поки не забороняли акції на Покрову у центрі Києва

10 Жовтня 2011, 13:34

«Поки що судової заборони на будь-які акції 14 жовтня не було. Звичайно, ми би хотіли провести це центральними вулицями міста, але якщо буде судова заборона, яка обмежить нашу акцію на вулиці Хрещатик, то ми підемо будь-яким іншим прийнятним для нас маршрутом», – заявив Сиротюк.

Водночас, на запитання, чи вказувала партія в зверненні до КМДА вулицю Хрещатик, Сиротюк відповів: «Ми подаємо, так, звичайно, традиційно, головна вулиця – Хрещатик».

Відсутність заборони на проведення акції партії «Свобода» кореспонденту Тижня підтвердили і в Київській міській держадміністрації.

«Так, «Свобода» буде проводити заходи на Михайлівській площі», – зазначив головний спеціаліст відділу взаємодії з об’єднаннями громадян та моніторингу масових заходів КМДА Володимир Дрофа.

Водночас, за його словами, поки інших звернень про проведення будь-яких акцій 14 жовтня від партій, зокрема, від Комуністичної партії, не надходило.

«Останніми роками ми бачили, що комуністи робили спроби не давати святкування Покрови в Києві. Однак хотів би підкреслити, що це не комуністи не дають пройти по центру міста, а працівники правоохоронних органів не пускають 10-20 тисяч людей пройти по центральній вулиці Києва під виглядом того, що близько 10 чи 20 комуністів противники того, щоб в Україні святкували покрову. Вони фізично не можуть перешкодити людям пройтися по Хрещатику», – додав Сиротюк, прокоментувавши заяву Комуністичної партії, яка обіцяла не пустити "свободівців" на Майдан.

Нагадаємо, у цей день ВО «Свобода» пообіцяла провести «Марш слави УПА», пройшовши від пам'ятника Шевченку біля Червоного корпусу університету до Михайлівської площі.