Не встигли пролунати вибухи, як до місцевих свободівців одразу почали телефонувати, до декого – приходили й особисто, цікавлячись, де ті перебували у момент теракту.
Микола Лисенко, член Алчевської міської організації і Луганського обласного комітету ВО "Свобода", до якого "навідувалась" міліція, зазначає: "Правоохоронці прекрасно знали, де я знаходився і що я нікуди не виїжджав. Запитували телефон мого шістнадцятирічного сина. Подібні дії правоохоронних органів є нічим іншим, як тиском і залякуванням членів ВО "Свобода".
Луганська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" висловила своє обурення з приводу дій правоохоронців, бо «замість розшуку реальних зловмисників, влада використовує цю трагедію з метою політичного тиску на луганських націоналістів».
Раніше лідер організації «Ніхто, крім нас» Олександр Ковальов повідомив, що за інформацією їхніх джерел у силових структурах, вже через чотири години після вибуху правоохоронцями розроблялася версія про причетність ветеранів-«афганців» до вибухів у Дніпропетровську
Як повідомлялось, у п'ятницю 27 квітня, опівдні, у центрі Дніпропетровська з невеликим проміжком у часі сталися 4 вибухи невідомих пристроїв, в результаті чого, за повідомленням начальника прес-служби Головного управління Міністерства внутрішніх справ Олексія Щербатова, постраждало 29 людей, 26 з яких, у тому числі 10 дітей, було госпіталізовано. За повідомленням ЗМІ, ще один вибуховий пристрій був знешкоджений. Прокуратура області порушила кримінальну справу за статтею теракт, розслідувати яку буде центральний апарат СБУ.
В суботу, 28 квітня, президент України Віктор Янукович заявив, що місцева влада виділить 2 млн грн винагороди тим, хто допоможе знайти організаторів вибухів у Дніпропетровську.
Також президент повідомив, що кількість версій теракту "набагато зменшилась".
29 квітня рух транспорту у центрі Дніпропетровська повністю відновлено.
Читайте також: Навіщо вибух