“Свобода” заявляє, що має свідків побиття партійця на Сумщині

6 Серпня 2012, 22:06

«У селі Великий Самбір, де було вбито свободівця Василя Удода, є свідки, які бачили побиття Василя. Проте міліція досі не провела жодних слідчих дій, не допускає родичів до тіла загиблого і разом з тим стверджує, що нібито не виявила ознак насильницької смерті», – йдеться в повідомленні.

За словами Семеніхіна, в селі є свідки, котрі бачили побиття Василя Удода та люди, які бачили як міліція вантажить у катафалк тіло свободівця з явними слідами побоїв.

Повідомляється, що родичі Удода та свободівці вимагають проведення повторної судово-медичної експертизи в присутності адвоката, також вимагають  від Генпрокуратури та МВС  взяти під контроль "цей резонансний злочин та не робити передчасних висновків, а провести відкрите й неупереджене розслідування обставин загибелі Василя Удода".

Як повідомлялось, у понеділок міліція спростувала  заяву ВО «Свобода» про те, що правоохоронні органи намагаються приховати факт вбивства активного члена партії Василя Удода.

ВО «Свобода» повідомила, що 5 серпня у місті Конотоп Сумської області вбито свободівця Василя Удода.У партії його смерть пов’язують з його громадською діяльністю. При цьому «Свобода» звинуватила правоохоронні органи у навмисному приховуванні події від громадськості, вимагаючи відкритого та неупередженого розслідування цієї справи.