«Свобода» заявляє про затримання активіста, який протистояв Пилипишину

14 Листопада 2012, 15:43

«Свободівця запросили до райвідділу міліції «на розмову» нібито у справі про шахрайство. Артема цілий день протримали у відділку, відібрали телефон, а рідним, які очікували його біля виходу, відмовилися дати будь-які пояснення з приводу статусу затриманого», – повідомили у «Свободі».

Згодом до відділку прибула карета швидкої допомоги, яка надала свободівцю першу медичну допомогу. «Є підозра, що Артема піддавали психологічному та фізичному тиску», заявляють у партії.

З їх слів, процесуальні дії відбувалися за відсутності адвоката затриманого.

«З огляду на те, що Артем Семеніхін брав активну участь у захисті результатів волевиявлення біля виборчого округу № 223 у Києві, а під час виборів був реальним опонентом кандидата від влади Андрія Деркача, усі події навколо свободівця слід розцінювати як продовження політичних переслідувань і тиску влади на представників опозиції впродовж виборів і по сьогодні», відзначають у «Свободі».

Нагадаємо, Генпрокуратура порушила  справу за фактом підробки документів в ОВК № 223, де балотувались самовисуванець Віктор Пилипишин та кандидат від «Свободи» Юрій Левченко.

223-й опинився серед п'яти округів, на яких  ЦВК не може встановити достовірних результатів виборів. 

98