“Свобода” вимагає змінити голову комісії з округу Пилипишина-Левченка

Акценти
1 Листопада 2012, 14:35

«У Києві проблемним залишається 223-й ОВК. Сьогодні ми вимагаємо заміни голови ОВК, тому що те, що робить чинний керівник, не вкладається ні в які правові рамки, і наш представник у ЦВК сьогодні вимагатиме термінової заміни цієї людини», – сказав він.

За словами Кошулинського, вже були прецеденти, коли ЦВК приймала рішення про заміну керівництва ОВК. В іншому разі, заявив він, ЦВК або має втрутитися у ситуацію в окрузі і перерахувати голоси, або взяти під свою особисту відповідальність усе те, що там відбувається.

Крім того, Кошулинський наголосив, що «Свобода» і надалі залучатиме максимальну кількість своїх прихильників для захисту вибору громадян у цьому та інших проблемних округах, зокрема № 189 та № 90.

Він зазначив, що «цей голова 223-ї ОВК має всі підстави після виборів приїхати у Лук’янівське СІЗО».

«Ми не поступимось і не підемо на жодні поступки. І цей голова буде сидіти у тюрмі, як і всі інші, хто фальсифікував підрахунки. Фракція «Свободи» у парламенті на кожному засіданні підніматиме питання: чому голова цієї ОВК ще не в тюрмі», – запевнив Кошулинський.

На запитання, яка кількість кандидатів від ВО «Свобода» на сьогодні вже точно потрапляє до парламенту, він відповів: «Ми маємо 25 за списком і 12 твердих мажоритарників. Вважаю, що ще двоє додадуться, тобто, ми виходимо на позицію 37-39 депутатів».

Читайте також: Вибори в Києві: опозиція тіснить провладних самовисуванців

Нагадаємо, у середу заступник голови ЦВК Андрій Магера не виключив дострокового припинення повноважень двох окружних виборчих комісій (ОВК) № 223 (Київ, Шевченківський район) і № 211 (Київ, Голосіївський район) в разі продовження блокування роботи зі встановлення результатів виборів.

Як відомо, підрахунок голосів у 223-му окружкомі від учора практично зупинився. Засідання комісії досі не розпочалося. Присутні у залі вже почали співати і читати вірші. 

90