За словами депутатки, це допоможе виховати в учнів почуття патріотизму, любові і пошани до незалежної України.
«Державна символіка України як основа україноцентризму та етнокультури покликана формувати гідність українців, патріотичні почуття. Свідоме розуміння символів, впевненість молоді у майбутньому України. Вивчення Національного Славня України – повного тексту твору Чубинського «Ще не вмерла Україна» на музику Вербицького має велике значення у формуванні української нації та виступає засобом самоорганізації української спільноти, виховує українця, здатного захищати незалежність, готового взяти на себе відповідальність за добробут і безпеку народу, сприяє подоланню комплексу малоросійства і засвідчує духовну елітарність української нації», – зазначила Василишин.
Вона нагадала, що 1991 року в навчальних закладах Львова було впроваджено традицію розпочинати тиждень урочистим підняттям прапора та виконанням гімну, тому цю традицію потрібно відновити.
За інформацією ЗМІ, таке нововведення діє у всіх школах Тернополя. Відповідне рішення ухвалила міська рада Тернополя. У деяких школах Києва учнів також змусили приходити на заняття раніше, щоб співати гімн України.
Нагадаємо, у січні депутат Дмитро Ветвицький запропонував парламенту змінити слова державного гімну «Ще не вмерла України й слава, і воля, ще нам, браття молодії, усміхнеться частка» на «Слава Богу, в Україні є й правда й воля, вже нам, браття-українці, усміхнулась доля».