«Свобода» готова голосувати з регіоналами лише за заборону Компартії

1 Листопада 2012, 12:28

Про це заявив №4 у списку партії «Свобода» Ігор Мірошниченко, коментуючи газеті «Коммерсант-Украина» пропозицію лідера ПР і прем'єр-міністра Миколи Азарова до опозиції взяти участь у формуванні парламентської більшості.

«Партія «Свобода» разом із Партією регіонів може голосувати тільки за одне питання – заборона Компартії. В решті ми не будемо з ними співпрацювати ні за яких умов», – запевнив він.

Мірошниченко додав, що «Свобода» разом із об'єднаною опозицією «Батьківщина» буде намагатися «відсторонити Віктора Януковича від влади».

У партіях «Батьківщина» й УДАР прем'єру також відповіли категоричною відмовою.

«Микола Азаров – це злочинець, який покриває фальсифікації виборів, тож нехай прибереже свої заклики на той час, коли зробить явку з повинною!», – заявив народний депутат від «БЮТ-Батьківщина» Сергій Пашинський.

«УДАР не бачить себе в коаліції ні з ПР, ні з комуністами, ми будемо об’єднувати свою діяльність із «Батьківщиною» і «Свободою», – сказав №10 у списку УДАР Павло Розенко.

Нагадаємо, напередодні Микола Азаров запропонував опозиції взяти участь у формуванні парламентської більшості разом із Партією регіонів і КПУ.

«Для нас не існує особистих або партійних амбіцій. Існують інтереси країни! Тому я вже заявляв, що Партія регіонів готова до співпраці з усіма політичними силами, для яких інтереси народу – на першому місці. Таким чином, ми простягаємо руку нашим учорашнім опонентам», – заявив він.

«Але якщо у відповідь ми отримаємо деструктивний популізм і демагогію, ми готові самостійно вирішувати проблеми розвитку нашої держави», – додав Азаров.