Світовий банк планує через ProZorro закуповувати товари та послуги в Україні

10 Серпня 2017, 11:56

Світовий банк хоче закуповувати товари та послуги для своїх проектів в Україні через систему електронних закупівлеь ProZorro. Про це повідомили у прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у четвер, 10 серпня.

"Світовий банк завершив оцінку функціонування електронної системи публічних закупівель ProZorro в Україні. Метою цієї місії було перевірити, чи відповідає ProZorro вимогам Багатостороннього банку розвитку (MDB – Multilateral Development Bank) щодо проведення електронних публічних закупівель з використанням механізмів електронних реверсивних аукціонів", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Світовий банк зробив позитивний висновок щодо використання ProZorro за методами закупівель «Закупівлі у вільній торгівлі» та «Національні конкурсні торги», як це передбачено у «Правилах публічних закупівель за позиками Міжнародного банку реконструкції та розвитку та кредитами і грантами Міжнародної асоціації розвитку».

"Результати цієї оцінки – основа для прийняття Світовим банком рішень щодо використання системи для проведення закупівель, які ним фінансуються. Оцінка підтвердила, що Світовий банк може використовувати ProZorro для проведення закупівель товарів, послуг та робіт в Україні". – додали у прес-службі міністерства.

“Це чудові новини для ProZorro і чергове міжнародне підтвердження ефективності системи. Ми сподіваємося, що за декілька місяців перші тендери Світового банку вже будуть у ProZorro, і український бізнес зможе публічно брати у них участь”, – зазначив Максим Нефьодов, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України.