Світоліна вийшла у чвертьфінал тенісного турніру в Пекіні

5 Жовтня 2017, 14:38

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал престижного турніру категорії WTA Premier Mandatory, який проходить у Пекіні. Про це повідомляється на офіційному сайті змагань.

Так, у матчі третього раунду спортсменка обіграла росіянку Єлену Весніну. Поєдинок тривав 1 годину і 50 хвилин.

У першій партії українка одразу захопила ініціативу, віддавши суперниці у першому сеті лише одну подачу, при цьому тричі реалізувала брейк-пойнт.

Під час другої партії росіянка спробувала повернутися в гру, але за рахунку 3:5 Світоліній вдалося виграти 4 гейми поспіль і завершити матч перемогою з рахунком 6:2, 7:5.

На поєдинку за вихід до 1/2 фіналу, який запланований на 6 жовтня, Еліна Світоліна буде змагатись з француженкою Каролін Гарсією.

Нагадаємо, що українська тенісистка Еліна Світоліна піднялася у світовому рейтингу WTA на третє місце, встановивши таким чином новий особистий і національний рекорд.