Свідки у справі Ландіка плутаються у свідченнях

1 Грудня 2011, 16:39

Зокрема, у суді виступила  Христина Єременко, яка у ту ніч перебувала у ресторані «Баккара» в компанії друзів, і сиділа за столиком навпроти потерпілої Марії Коршунової.

«Я бачила, як хлопець і дівчина голосно розмовляли. Потім я пам'ятаю, що дівчина вдарила хлопця графином по голові, після чого він пішов, напевно, в туалет. Потім я нічого не бачила, бо поїхала», – сказала свідок.

На питання прокурора, чи бачила вона, як Коршунова вдарила графином Ландіка, свідок сказала, що чітко цього не бачила, проте потім повідомила, що все ж бачила.

Потім свідок заявила, що вважає порушником громадського порядку Ландіка, однак на запитання адвоката захисту Наталії Суслікова, хто був призвідником бійки, свідок сказала, що «не знає».

При цьому Ландік вигукнув: «Чому прокурор не звертає уваги, що порушуються закони в суді, даються завідомо неправдиві свідчення?».

На що прокурор йому відповіла, що після засідання розповість, «як писати заяву на завідомо неправдиві показання».

Крім цього, під час судового засідання допитували Віктора Гоголєва – товариша Максима Полякова, який того вечора був у ресторані з Ландіком.

«Мене запросили на день народження, у мого друга народилася дочка. Спочатку ми приїхали в «Алкубу», потім перейшли в Fashion-кафе, там Роман Ландік співав пісні, потім ми поїхали в «Баккару», Роман приєднався до нас пізніше. Ми сіли в ресторані, зробили замовлення. Максим (Поляков – Ред.) відходив від нашого столу, потім Роман (Ландік – Ред.) теж. Пізніше боковим зором я побачив, що у Романа почалася якась перепалка з дівчатами за сусіднім столиком. Коршунова і Роман жваво жестикулювали. Я відвернувся. Пізніше до нашого столу підійшов Роман, у нього була кров на обличчі й руках», – розповів Гоголєв.

За його словами, він так і не встиг запитати Романа, що відбулося, тому що той пішов.

«Тоді я пішов у туалет і там побачив, що Роман змиває кров. Він вийшов з туалету раніше. Коли я повернувся, його не було. Я посидів за столиком 2-3 хвилини і пішов додому. На виході побачив Рому. Роман стояв, а дівчина лежала на підлозі. Він тримав її за волосся. Я вийшов на вулицю. Приїхали ПЦО і забрали Рому, Марію Коршунову і ще одну дівчину», – розповів Гоголєв.

На питання адвоката Ландіка Наталії Суслікова, чому він не поцікавився причиною конфлікту Ландіка і Коршунової, він відповів: «Я не надав цьому значення, тому що я не думав, що на день народженні таке може бути», – сказав свідок.

Нагадаємо, під час судового засідання у справі Ландіка 24 листопада допитали працівників луганського ресторану «Баккара». Зокрема, адміністратора дав плутані свідчення, бармен повідомив суд, що нічого не бачив, а директор сказав, що під час інциденту був за межами закладу. 

Зокрема, адміністратор Інна Гончарова заявила, що не пам'ятає напевно, чи бив підсудний модель Коршунову.

4 липня вночі в ресторані «Баккара» в Луганську син народного депутата від Партії регіонів Володимира Ландіка, депутат Луганської міськради Ландік побив Коршунову.

7 липня прокуратура Луганської області порушила кримінальну справу стосовно Ландіка за ч. 3 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Він був оголошений у розшук і затриманий у Краснодарі (РФ).

21 вересня Ландіка екстрадували з Росії до України для притягання до кримінальної відповідальності, а 24 вересня – етапували до Луганська.

26 вересня Ленінський районний суд Луганська залишив Ландіка під вартою до виголошення вироку.

31 жовтня стало відомо про те, що Ландік і Коршунова підписали мирову угоду.