Свідки продовжують переходити на сторону Луценка

14 Жовтня 2011, 11:09

Адвокат Олексій Баганець запитав у свідка: «Скільки оперативних співробітників підрозділу Департаменту оперативної справи МВС були відряджені в інші департаменти?». Свідок відповів, що точну цифру не пам’ятає, але «більше десяти».

За словами свідка, він навіть писав рапорт міністру Цушку, в якому вказав список співробітників Департаменту, які не виконували обов’язки в ДОС, про їх переведення до інших департаментів.

При повторному прийому Приступлюка на службу в ДОС, за словами Момота, все відбувалося на законних підставах. «Порушень я не бачив», – уточнив свідок.

Баганець запитав, чи давав міністр Луценко особисті вказівки щодо водія Приступлюка. 

Момот відповів: «Ні, Луценко особистих вказівок не давав. Мені приносили готовий рапорт».

На уточнююче запитання про особисті вказівки від міністра свідок наголосив, що особисто із міністром Луценком не перетинався по службі.

Баганець також запитав, чи вживав свідок під час допиту термін «чистка кадрів».

«Я такого не пам’ятаю. Я говорив про те, що відбувалася зміна керівників департаментів та начальників обласних управлінь. Але «чистка» – я не говорив», – зазначив свідок. «Із кожним приходом нового міністра відбуваються зміни у керівництві. Це вже стало традицією», – додав Момот.

«Тобто це відбувалося не лише при Луценку?», – уточнив Баганець. «Так», – відповів свідок.

Юрій Луценко зачитав свідку уривок із «Обвинувального висновку», в якому зазначено слова свідка: «оскільки і так було зрозуміло, що вказівка щодо терміновості прийняття Приступлюка Л.В. виходила від Луценка Ю.В.». Екс-міністр перепитав у Момота, чи володів він інформацією, що саме така вказівка виходила особисто від Луценка.

Момот заявив, що йому не надходили ніякі особисті вказівки ні від міністра, ні від третіх осіб щодо водія Приступлюка.

«Я такого не казав. Я з вами особисто не був знайомий. Ніхто вказівок мені не передавав», – уточнив Сергій Момот.

Після цього суд перейшов до допиту шістнадцятого свідка у справі – Олега Литвака, співробітника Департаменту оперативної служби МВС України. Раніше Литвак працював заступником начальника 4-го відділу 4-го управління Департаменту оперативної служби та був у складі кадрової комісії.

За словами свідка, у Департаменті він займався питаннями кадрового забезпечення, а також службової підготовки і дисциплінарного питання саме співробітників ДОС.

Свідок Литвак зазначив, що «всі рішення по зарахуванню стажу Приступлюку приймала вповноважена на те комісія.

Литвак також наголосив, що особистих вказівок від міністра Луценка щодо водія Приступлюка він не отримував.

Позначки: