Святошинський суд оголосив порядок відеодопиту Януковича

28 Листопада 2016, 13:20

Суддя Святошинського райсуду Києва, де відбудеться відеодопит екс-президента Віктора Януковича, оголосив порядок допиту. Про це повідомив кореспондент Тижня із судової зали.

За словами судді, протягом 1 години відбуватиметься прямий допит захисту, ще одна година – перехресний допит сторони обвинувачення, після технічної перерви (30 хвилин) – 30 хвилин на запитання від потерпілих та інших представників, після цього 30 хвилин для кожної сторони на уточнюючі питання, які можуть виникнути по ходу допиту

Суддя прийняв заяву прокуратури про оголошення перерви 15 хвилин для узгодження порядку черговості і тактики завдання питань, з чим погодилися всі сторони судового процесу.

Нагадаємо, у понеділок, 28 листопада у Святошинському районному суді Києва в режимі відеоконференції розпочинається допит колишнього президента України Віктора Януковича у справі про злочини на Майдані. 

Допит мав відбутися 25 листопада, проте судове засідання розпочалося без обвинувачених, їхній виїзд із СІЗО заблокували активісти. Допит перенесли. Цього разу "Правий сектор" заявив, що не блокуватиме виїзд "беркутівців".